ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

BlueScreenView
TRyama.Net Yamalar Araçlar BlueScreenView                                                      

BlueScreenView Türkçe Yama

Yayın tarihi

08 Ağustos 2009 Cumartesi

Hazırlayan

 Saner APAYDIN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Windows işletim sistemi kullanıpta mavi ekranla karşılaşmayan yoktur herhalde. Özellikle uzun süre kullanım sonucu windows sık sık hata mesajlarıyla kullanıcının işlemlerini keser ve bilgisayarı kilitler. Malesef bir çok kullanıcı bu hataların neden kaynaklandığını bilemez ve mavi ekran hatası ile karşılaştığında ancak bilgisayarı resetleyerek çözüme ulaşır. Sorun giderilmediğinde bir müddet sonra bu mavi ekran sorunu bilgisayarı formatlamayla sonuçlanır. Elbette veri kaybı gibi durumlar söz konusu olduğunda yaşanan sıkıntının büyüklüğü göz önüne serilir.

Halbuki windows işletim sisteminde mavi ekran hatası ile karşılaşıldığında hatayı çözümleyip sorunu giderme yoluna gidilirse hatanın tekrarı, bilgisayarı yeniden başlatma, formatlama ve veri kaybı gibi sorunlar ortadan kalkacaktır. Bu noktada windows hata kodları ve bu iletileri nasıl değerlendirebileceğiniz akla geliyor. işte size en basit çözüm; BlueScreenView evet bu program size windows mavi ekran sorunlarını giderebilmeniz için rehberlik ediyor. Normal şartlarda windows mavi ekranla karşılaştığında bilgisayarı yeniden başlatır. Daha siz ekranda neler yazdığını bile göremeden bilgisayar kapanır ve yeniden açılır. Windows karşılaştığı hataları minidump isimli dosyada tutar. BlueScreenView minidump dosyasını analiz eder ve hata mesajını size gösterir. Sizde bu mesajdaki hata kodunu izleyerek sorunu kolayca çözebilirsiniz. Bu konuda windows hata kodunu internet üzerinde arayarak daha hızlı çözüme kavuşabilirsiniz.

          BlueScreenView windows sistem dosyasında bulunan tüm hata mesajlarını bir tablo haline size sunar. Hatanın oluş tarihi, hata kodu, hata açıklaması gibi bilgilere hata dosyası üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

          indireceğiniz BlueScreenView türkçe yama dil eklentisi ile BlueScreenView programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. BlueScreenView Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

BlueScreenView Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Blue Screen View programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. BlueScreenView Türkçe Yama dil eklentisini BlueScreen View programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. indirdiğiniz BlueScreenView türkçe yama dil dosyası içerisinde bulunan BlueScreenView_lng.ini dosyasını programın bulunduğu klasöre kopyalayın. Programı açtığınızda tamamenTürkçe olacaktır.

          Not: Eğer BlueScreenView tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için "BlueScreenView_lng.ini" dosyasını silin ve programı tekrar çalıştırın.
BlueScreenView Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
BlueScreenView 1.0 Türkçe , BlueScreenView tr yama , Mavi Ekran Hata Mesajları , Mavi Ekran Sorunu , Windows Hata Kodları , Windows Mavi Ekran Hatası,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (1.16 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2744)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...