Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Sims 3
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Sims 3                                                        

Sims 3 Türkçe Yama

Yayın tarihi

06 Ağustos 2009 Perşembe

Hazırlayan

 Görkem ÇETİN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

sinema dünyasından oyun dünyasına uyarlanan yapımlardan biriside the sims oyunudur. özellikle çocukların beğeni ile izlediği sinema filmi oyun dünyasında da heyecanla beklendi ve oynandı. ancak the sims 2 oyununda kullanılan teknolojilerin biraz geride kalması sebebi ile oyun pek beklenilen ilgiyi uyandıramamıştı. öyleki oyun için sürekli ek paketler ve güncellemeler yayınlandı.

command & conquer, need for speed, crysis, battlefield, left 4 dead, mma, mass effect, nba live, fifa soccer, dragon age, the godfather, mirror's edge gibi ps3 ve pc oyunları dünyasının ünlü yapımcısı electronic arts inc the sims oyununda işi sıkı tutmuş önceki sürümlerdeki hataları ve eksiklikleri önemli ölçüde gidermiş. artık oyun daha akıcı, daha akılcı ve daha mantıklı oynanıyor. herşey gerçek hayattakine daha benzer. karakterlerin davranışları ve yaşam biçimleri canlılarla benzerlik gösteriyor. grafikler daha gerçekçi ve yaşanan çevre birebir gerçeğe uygun olarak düzenlenmiş.

          the sims 3 oyunuda; simsler komşularına gidebilir simsler giderken taksi, araba gibi araçlar kullanabilir. mağazalar indirim yapabiliyor. bunun duyuruları yeni bir pencerede beliriyor. başka bir eve taşınırken eşyaları yanınızda götürebilirsiniz ya da satabilirsiniz. bazı iş yerlerinde manikür, pedikür, masaj ve yüz bakımı gibi işler yapılabiliyor. evlerin/ailelerin ortak parasını birleştirmek ya da ayırmak mümkün. yani çocuğunuzun 5$ var sizin 10000 $ vb. gibi.

          indireceğiniz sims 3 türkçe yama dil eklentisi ile sims 3 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. sims 3 türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

          sims 3 türkçe yama kurulumu şifrelidir. şifre büyük küçük harf duyarlıdır. kopyala yapıştır usulu ile baştan ve sondan boşluk bırakmadan almanızı tavsiye ederiz.

kurulum şifresi: grkem

thesims 3 türkçe yama kurulumu

          yamayı kurmaya başlamadan önce sims 3 oyununu tamamen kapatmalısınız. programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. türkçe yamayı thesims 3 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. öncelikle indirdiğiniz thesims 3 türkçe yama içerisindeki "the sims 3 türkçe yama.exe" dosyasını çalıştırın ve kurulumu tammalyın. daha sonra yama içerisindeki "the sims 3 türkçe yama 2.exe" dosyasını çalıştırın ve kurulumu tamalayın. kurulum sonunda sims 3 oyunu türkçe olacaktır.

          not: eğer the sims 3 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız indirdiğiniz the sims 3 türkçe yama içerisindeki "the sims 3 orginal dil dosyası.exe" dosyasını çalıştırıp kurulumunu tamamlayın. kurulum sonunda oyun orjinal dil ayarlarına yeniden yüklenir.
Sims 3 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Simpsonlar Türkçe , Sims 3 tr yama , The Sims 3 TR , The Sims 3 Türkçe Yama , The Sims 3 v.2.0 Türkçe Yama , TheSims 3 Türkçe Yama ,Yorumlar (71)
Yama Boyutu (1.78 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (92490)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...