Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Company of Heroes Opposing Fronts
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Company of Heroes Opposing Fronts                             

Company of Heroes Opposing Fronts Türkçe Yama

Yayın tarihi

23 Temmuz 2009 Perşembe

Hazırlayan

 KOBRA5585 Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

THQ tarafından tasarlanan ve yapımı tamamlanan Company of Heroes ikinci oyunu Opposing Fronts ile oyun severlerin beğenisine sunuldu. Oyun 2. Dünya Savaşını konu ediniyor ve 2 farklı senaryo ile kullanıcılara sunuluyor. British 2nd Army ve German Panzer Elite isimli yeni ordular ile daha da bir heyecanlı hale gelen Company of Heroes Opposing Fronts, yeni geliştirilen çoklu oyuncu modları ile ağ ortamında arkadaşlarınızla karşılıklı oynama fırsatı sunuyor.

Gerçek zamanlı strateji oyunları (RTS) pazarında önemli bir yer edinen Company of Heroes: Opposing Fronts oyununu diğer Real-Time Strategy oyunlarına göre farklı bir ürün olarak nitelemek mümkün. Bugüne kadar strateji oyunlarında bildiğimiz senaryo hep maden topla, işçi üret, çalıştır, savaşçı al, saldır tarzı sistemlerden oluşuyordu. Ancak Opposing Fronts ile bu analayış kökünden değiştirilmiş. Herşey gerçek zamanlı ve gerçek hayat koşullarına uygun olarak tasarlanmış. Saldırmadan önce bulunduğunuz coğrafi koşullara, hava şartlarına, silahlarınıza göre bir strateji belirlemeniz ve saldırmanız gerekiyor. Yoksa düşman bir anda sizi dünyadan siliveriyor.

Aksiyon ve strateji uyumunu birlikte görebildiğimiz COH: OF 2.Dünya Savaşı'nın birçok gerçeğini de bilgisayar ekranımıza taşıyor. Savaşa katılan ülkelerin gerçek güçlerinin etkilerini oyunda görmek mümkün. Nerdeyse gerçek savaş sahnelerinden oluşan oyun sizi bir anda II.Dünya savaşı ortamına alıp götürecek gibi görünüyor. Maceranın geri kalanını oyunu oynayarak görmenizi tavsiye ediyoruz.

          indireceğiniz Company of Heroes Opposing Fronts türkçe yama dil eklentisi ile Company of Heroes Opposing Fronts oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Company of Heroes Opposing Fronts Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Yama yabancı dil çevirme programlarıyla otomatik olarak yapıldığından bazı kelime ve cümleler gerçek anlamlarından farklı olabilir. Bu durum tamamen yamayı hazırlayan KOBRA5585 kullanıcısının tercihidir.

Yamanın Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Company of Heroes oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Company of Heroes oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak COH Opposing Fronts türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\THQ\Company of Heroes" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\THQ\Company of Heroes\Engine\Locale\English\RelicCOH.English.ucs ve C:\Program Files\THQ\Company of Heroes\BugReport\English\BugReport.English.ucs dosyalarının birer yedeklerini almanızı öneriyoruz. Eğer Company of Heroes Opposing Fronts tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Company of Heroes Opposing Fronts Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
COH OF tr yama , COH: OF Türkçe Yama , Company of Heroes Opposing Fronts tr yama , Company of Heroes Türkçe Yama , Opposing Fronts Türkçe Yama , 2. Dünya Savaşını Konu Alan Oyun, II.Dünya Savaşı Oyunu,Yorumlar (3)
Yama Boyutu (304 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (4423)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...