ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Cryostasis
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Cryostasis                                                    

Cryostasis Türkçe Yama

Yayın tarihi

03 Temmuz 2009 Cuma

Hazırlayan

 john Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Action Forms tarafından geliştirilen Cryostasis, FPS tarzı bir hayatta kalma oyunudur. Cryostasis 1981 yılında meydana gelen bir faciayı konu alıyor. Kuzey Kutbu yakınlarında Rus nükleer buz kırıcı gemisi kaza yapmıştır. Kaza yapan nükleer gemiye ulaşması ve gemide neler olduğunu öğrenmesi için, Rus Meteoroloji uzmanı olan Alexander Nesterov, geminin enkazının bulunduğu bölgeye gönderilir.

Meteoroloji uzmanının gemiye ulaşması pek kolay olmuyor. Oyunun başında buzdan bir çukurun içerisinde baygın olarak bulduğumuz Alexander Nesterov, bu esnada sürekli garip hayaller görmeye başlar. Bu hayaller, bir bakıma onun gemiye ulaşmak için neler yaptığını kesitler olarak bize gösteriyor.

          Bölge Kuzey Kutbu olunca elbetteki hava sıcaklığının eksi 30-50 derece olacağını tahmin etmek pek zor olmasa gerek. Böyle bir iklimde, üstelik yalnız başınıza olduğunuzu düşünürseniz hayatta kalmak ve size verilen görevi yerine getirebilmek için nasıl bir ortamda mücadele vermeniz gerektiğini kestirebilirsiniz.

          Oyunda nükleer kaza sonrası radyoaktif etkilere uğramış, bunun sonucunda mutasyon geçirmiş insan ve hayvanlarla savaşmak zornda kalacaksınız. Cryostasis en az 15 farklı düşman ve yedi farklı silah seçeneğini sunuyor. Bu korkunç yaratıklara ve olağan üstü doğa olaylarına karşı hayatta kalma mücadelesi vermeniz gerekecektir. Oyun, Doom tarzı korkutucu öğelere sahip bir yapıttır.

          Karşılaşacağımız yaratıkları alt etmek için ilk başta herhangi bir silahınız yok. Bu nedenle kendinizi savunmak için kişisel yeteneklerinizi ortaya koymanız gerekiyor. Yumruklarınızı kullanarak ve blok yaparak düşman saldırılarından kurtulmalısınız. Oyun adaletli bir şekilde ilerliyor sizde silah yokken düşmanlarınızda da silah bulunmuyor. Bu yüzden oyun başlarında hayatta kalmak için sadece blok yapmanız yeterli. Fakat ilerleyen bölümlerde silah kullanabiliyorsunuz. Herhangi bir boru vanası veya bir tüfek bu silahlar arasında yer alıyor. Cryostasis: The Sleep of Reason cephane bakımından kısıtlı bir oyun.

Cryostasis Hileleri

          [oyun klasörü]\Data\Scripts içindeki init.cfg dosyasını notdefteri ile açın. Aşağıdaki gibi değiştirin:

d.consoleh = 0 satırını, d.consoleh = 1 olarak değiştirin. Dosyayı kaydedin. Oyun esnasında [é] tuşuna basarak konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin

  • godmode = 1 (Ölümsüzlük)
  • pl.health = (Sağlık ekler, eşittir sonrası sayı girin)
  • unlimited_ammo = 1 (Sınırsız cephane)
  • d.noclip = 1 (Duvarlardan geçme)
  • d.fly = 1 (Uçma)
  • giveall (Tüm silahları verir)

          indireceğiniz Cryostasis türkçe yama dil eklentisi ile Cryostasis oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. Cryostasis Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Cryostasis oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Cryostasis: The Sleep of Reason Türkçe Yamayı Cryostasis oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Cryostasis türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\505games\1C\Cryostasis\Data\Scripts\text\EN" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, CRYOSTASIS Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\505games\1C\Cryostasis\Data\Scripts\text\EN" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Cryostasis tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Cryostasis Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
CRYOSTASIS Türkçe Yama , Cryostasis Nasıl Oynanır , Cryostasis tr yama , Cryostasis: The Sleep of Reason Türkçe yama , Cryostasis: TSOR Türkçe Yama , Cryostasis Hileleri,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (120 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2839)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...