ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Kaspersky 2010 (KAV+KIS 2010 TR)
TRyama.Net Yamalar Güvenlik Kaspersky 2010 (KAV+KIS 2010 TR)                                   

Kaspersky 2010 (KAV+KIS 2010 TR) Türkçe Yama

Yayın tarihi

01 Temmuz 2009 Çarşamba

Hazırlayan

 Sinan HÜNEREL Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Ünlü Rus Güvenlik yazılım firması Kaspersky Lab tarafından geliştirilen Kaspersky Antivirus ve Kaspersky internet Security programları Anti-virüs yazılımları listesinin en başlarında yer almaktadır. Dünyada milyonlarca kişi tarafından güvenlik yazılımı olarak tercih edilen Kaspersky, 6, 7 ve 8 sürümleri sonunda 9.sürüm yani Kaspersky 2010 olarak güncellendi ve yayınlandı.

Kaspersky Internet Security 2010, kişisel bilgisayar ve sunucu bilgisayar güvenliği için en ideal çözümlerden birisidir. Program bilinen virüslerin yanında sezgisel analiz yöntemiyle henüz teşhis edilememiş virüslerede geçit vermemektedir. Kaspersky 2010 virüs, malware, spyware, adware, trojan, keylogger, worm, rootkit gibi tehditler karşı bilgisayarınızda tam koruma sağlar.

          Kaspersky 2010 bütünleşik güvenlik paketi, beraberinde antivirüs yazılımından, güvenlik duvarına ve hacker aktiviteleri önlemesinden, şifrelemesine kadar birçok özellik ile birlikte geliyor. Kaspersky 9 türkçe yama ile programa kolaylıkla adapte olacaksınız.

Programın Başlıca Özellikleri

          Temel Koruma
          Virüsler, Trojanlar ve solucanlara karşı koruma Spyware (casus içerikli yazılım) ve adware (reklam içerikli yazılım) engelleme, Gerçek zamanlı dosya tarama (erişim durumu) ve gerektiğinde Eposta taraması (herhangi bir eposta alıcısı) internet trafiği taraması (herhangi bir internet tararyıcısı) Sohbet programları koruması (ICQ, MSN vb. programların aktivitelerini kontrol eder, gelebilecek tehlikeleri denetler, gereğini yapar) Bilinmeyen tehditlere karşı sezgisel tarama (mevcut zararlı tanımları içinde olmayan fakat tahminsel denetleme özelliği ile zararlıları tespit özelliği) Java and Visual Basic uygulamalarının taranması.

          Gelişmiş Koruma
          Çift yönlü kişisel güvenlik duvarı (hem gelen hem de giden veri kontrolü) Güvenli WI-FI (kablosuz ağ) ve VPN (ağ geçidi) bağlantıları Hacker aktivitelerini önleme Akıllı uygulama yönetimi ve kontrolü

 • Otomatik uygulama kuralları düzenleme
 • Bilinmeyen uygulamalar için güvenlik seviyesi belirleme
 • Kullanıcı kaynaklarına ve bilinmeyen uygulamaların kontrollü verilerine erişim denetimi

          Önleyici Koruma
          İşletim sistemi ve uygulamaların zayıf yönlerinin taranması İnternet gezginlerinin zayıf yönlerinin analizi ve kapatılması Kötü amaçlı site linklerinin erişimlerinin iptal edilmesi Sıkıştırılmış dosyaların taranması (zip, rar vb.) Dünya çapında tehdit izlenmesi ve yeniliklerin alınması (Kaspersky Security Network)

          İleri Düzey Koruma ve Kurtarma
          Program virüslü bilgisayarlara yüklenebilir, yüklendiği andan itibaren işini yapmaya başlayabilir. İptal ve durdurmalara karşı otomatik koruma Kötü amaçlı programların kaldırılmasından sonra doğru sistem ayarlarına geri dönüş Kurtarma diski oluşturmak için çeşitli araçlar

          Veri ve Kimlik Hırsızlığı Koruması

          Phishing site linklerini iptal etme
          Her tür keylogger koruması (klavye, fare ve ekran takipçilerine karşı önlem) Sanal klavye ile güvenli kullanıcı adı ve şifre girişleri Güvenli bağlatılarda bilgilerin çalınmasını engelleme (Https/Ssl) Yetkisiz çevirmeli ağ bağlantısı yapılmasını engelleme (dialer/telefon çevirici) Kullanıcı aktiviteleri ve izlerinin temizlenmesi (geçici dosyalar, çerezler vb.)

          İçerik Filtreleme

          Ebeveyn Kontrolü
          Sizin ve/veya çocuğunuzun internette gezinirken karşısına istenmeyen çirkin görüntülerin çıkmasını engelleme, argo, küfür, şiddet, kumar ve benzeri birçok olumsuzluğu içeren sitelere erişimin engellenmesi. Geliştirilmiş antispam koruması (MS Outlook, Outlook Express, The Bat! ve Thunderbird için ekler) Kullandığınız eposta programına kendiliğinden entegre olarak ve gelen postaları daha bilgisayarınıza kaydedilmeden sunucu tarafından inceleyip, size raporlayıp istemediğiniz, sizinle alakası olmayan reklam, atık postaları, virüslü içerikli postaları silmenize imkan sağlayan sistemdir. Web sayfalarında başlık engellemesi Bazı kötü niyetli web sitesi sahiplerince site başlıklarına eklene ve tarayıcınızı çeşitli içerikli sitelere otomatik olarak yönlendiren kodlara karşı koruma.

          Kolay Kullanım
          Kurulum sırasında otomatik ayarlanma özelliği Ortak görevler için sihirbaz uygulaması (yardımcı kılavuz) Sanal raporlama ve tablolar Kullanıcılara gerekli uyarı bilgilerinin sağlanması Otomatik yada interaktif mod Otomatik veritabanı güncellemesi.

          Güvenli Çalıştırma
          Bu yeni özellik ile uygulamaları, aynı sanal bir işletim sistemi altında çalıştırır gibi kullanabileceksiniz. Böylece, programlarca gerek işletim sistemi kaydına, gerekse de klasörleri içine herhangi bir dosya/kod yazımı işlemlerinin de önüne geçebileceksiniz.

          Güvenlik+ Araçları
          Yenileştirilmiş ek güvenlik araçları ile, yüklü uygulamaların virüslenmelere karşı hassasiyetlerini, internet tarayıcılarının güvensiz ayarlanmış seçeneklerini, Windows dosya sistemi zaafiyetlerini ve kişisel verilerin engellenmiş korunma durumlarını tek bir çıta altından düzeltebileceksiniz.

          Oyun hesabı desteği
          Yine, yeni bir özellik olan oyun hesabı desteği ile, güvenlik paketinizi pasif duruma getirmeden, donanım sömürücüsü oyunları tek bir tıklama ile çalıştırabileceksiniz. Böylece, seçtiğiniz oyunu başlattığınız anda, Kaspersky uygulaması pasif moda geçecek ve gerek işlemci, gerekse de hafıza kullanımını asgariye indirecektir.

          indireceğiniz Kaspersky 2010 türkçe yama dil eklentisi ile Kaspersky 2010, Kaspersky antivirus 2010 ve Kaspersky internet Security 2010 programlarını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Kaspersky 2010 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Kaspersky 2010 Türkçe Yama Özellikleri

 • Tüm satırlar ve uyarılar çevrildi
 • Yardım içeriği dışındaki diğer tüm metin belgeleri de çevrilerek uygulamaya eklendi
 • Dahili uygulama resimleri Türkçeleştirildi
 • Güncelleme ve pencere ayarları kontrol edildi
 • Eski Beta sürümler ile yaşanan bazı kodlama hataları tekrar ele alındı
 • Kurulum dosyası hazırlandı
 • Sağ tuş menüsü ve e-posta istemcisi/tarayıcı düğmeleri gibi ufak çeviri eklemeleri de tamamlandı
 • Hatalı gözüken, bazı uyarı pencereleri ve saat simgesi sorunları düzeltildi

Yamanın Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Kaspersky 2010 programının sistem bildirim alanındaki simgesine tıklayarak "Settings" seçeneğine tıklayınız. Açılan pencerede "Options" butonuna tıklayın ve sağ taraftaki bölümden "Enable Self-Defense" kutucuğundaki işareti kaldırın. Daha sonra "Apply" ve "OK" butonlarına tıklayarak işlemi onaylayın ve pencereyi kapatın.

          indirdiğiniz Kaspersky 2010 türkçe yama dil eklentisi dosyası olan "Kaspersky_9_Turkce.exe" dosyasına çift tıklayarak çalıştırın. Penceredeki "ileri" butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayın ve bilgisyarı yeniden başlatın. Bilgisayarınız yeniden başladığında Kaspersky 9 programı tamamen türkçe olacaktır. Son olarak az önce değiştirdiğiniz "Enable Self-Defense" ayarını eski haline getirin.
Kaspersky 2010 (KAV+KIS 2010 TR) Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Kaspersky 10 Türkçe Yama , Kaspersky 2010 tr yama , Kaspersky 9 tr yama , Kaspersky 9 türkçe yama , Kaspersky Anti-Virus 2010 Türkçe , Kaspersky Antivirüs 2010 TR yama , Kaspersky Antivirüs 2010 Türkçe yama , Kaspersky internet Security 10 Türkçe Yama , Kaspersky internet Security 2010 TR yama , Kaspersky internet Security 2010 türkçe yama , KAV - KIS 10 Türkçe Yama , KAV 2010 Türkçe Yama , KAV 9 türkçe yama , KIS 2010 türkçe yama , KIS 9 türkçe yama ,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (4.21 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (27850)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...