ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

The Cleaner 2010
TRyama.Net Yamalar Güvenlik The Cleaner 2010                                                   

The Cleaner 2010 Türkçe Yama

Yayın tarihi

27 Haziran 2009 Cumartesi

Hazırlayan

 Volkan SARIBÜLBÜL Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

internetin hızlı bir şekilde büyümesi ve yaygınlaşmasıyla korsanlar denizlerden çıkıp sanal aleme daldılar. Sanal korsanlar insanların kem gözlerden korudukları gizli bilgilere gözlerini dikmiş durumda. internetin insanlığa sunduğu e-devlet, e-okul, online randevu, online bilet, üyelik, sanal arkadaşlık, online oyun vb. gibi işlemler için internet sitelerine girdikleri kişisel bilgileri çalarak başta bankacılık işlemleri olmak üzere çeşitli şekillerde değerlendiren internet korsanları tüm internet alemine korku salmaktadır. Bunlara karşı internet polisleride boş durmamaktadır. Norton, kaspersky, nod32, bitdeffender, avast, avg gibi ünlü internet polisleri arasında sivrilmeye çalışan The Cleaner özellikle trojan konusundaki performansıyla göz dolduruyor.

The Cleaner; trojan, worm (solucan), keylogger, adware, spyware gibi bilinen tüm zaralılara karşı bilgisayarınızı korumaya yardımcı olur. The Cleaner bilgisayarınıza yüklendikten sonra arkaplanda çalışmaya başlar ve bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz uygulamaları denetler. Bilgisayarınıza zararlı olabilecek yazılımları algılar ve zarar vermeden önler.

          The Cleaner 2010, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızın ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için tasarlanmış ve programlanmış popüler bir güvenlik yazılımıdır.

          Kullanıcı hareketlerini ve program davranışlarını izleyen program, şüpheli durumlarda kullanıcıyı uyararak sızmalara ve bilgi hırsızlıklarına karşı etkin koruma sağlar. TCActive aracı ile truva atları, solucanlar ve diğer kötü niyetli yazılımları sisteme herhangi bir zarar verilmeden canlı izleme ve gerçek zamanlı koruma işlevi ile durdurmaktadır. The Cleaner 2010 Professional yazılımına entegre TCMonitor aracı da kayıt defteri anahtarlarını, dosya ve klasörleri; sistem üzerinde değişiklik yapıldığına dair gelen tüm uyarıları denetleyerek yerel koruma sağlamaktadır.

          Bilinen 38000 civarında truva atını algılama kapasitesine sahip olan yazılımın gerçek zamanlı koruma ve otomatik güncelleme özellikleri de bulunmaktadır. Dahili bir truva atı veritabanına sahip olduğundan ilgili alana girerek buradan istediğiniz zararlı hakkında bilgi alabilirsiniz.

          Program; Dosya, klasör, sürücü tarama özelliklerinin yanısıra akıllı tarama özelliği ile sisteminizde zararlıların olması muhtemel alanlar aranarak daha hızlı bir tarama yapılmasını sağlamaktadır. The Cleaner 2010 programının karantina yönetimi, görevlendirme, günlük tutma gibi ek özellikleri de bulunmaktadır.

          indireceğiniz The Cleaner 2010 türkçe yama dil eklentisi ile The Cleaner 2010 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. The Cleaner 2010 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

The Cleaner Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce The Cleaner programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı TheCleaner 2010 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak The Cleaner türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\The Cleaner" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\The Cleaner\Language.ini" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer The Cleaner 2010 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
The Cleaner 2010 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
The Cleaner 2010 tr yama , The Cleaner tr yama , The Cleaner Türkçe Yama , Bilgi Hırsızlığına Karşı Önlem, Bilgisayar Güvenlik Yazılımı,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (134 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (1772)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...