ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Panda USB Vaccine
TRyama.Net Yamalar Güvenlik Panda USB Vaccine                                                  

Panda USB Vaccine Türkçe Yama

Yayın tarihi

14 Haziran 2009 Pazar

Hazırlayan

 TRyama.Net Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Panda Security tarafından geliştirilen Panda USB and AutoRun Vaccine programı windows işletim sisteminin otomatik açma özelliğini kullanarak yayılan autorun virüslerinin yayılmasını engellemek için geliştirilmiş ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır.

Windows işletim sistemi CD, DVD, USB Disk, SD Card, Memory Stick, Dijital Kamera, MP3 Player gibi taşınabilir bir depolama cihazı bilgisayara takıldığında depolama biriminin içeriği analiz ederek otomatik aç özelliğini kullanır. Aslında kullanışlı bir özellik olan Otomatik Aç Özelliği, son zamanlarda hızla yayılan Autorun.inf virüsleri tarafından sabote edilmiştir. işletim sisteminin bu özelliğini kullanan virüsler kullanıcının haberi olmadan gizlice bilgisayara yüklenmektedir. W32/Sality, W32/Virutas ve W32/Conficker gibi son zamanların en büyük tehditleri Autorun türü virüslerdir.

Autorun.inf dosyaları gizli sistem dosyalarıdır. Bu dosya, içerisinde bulunduğu bir CD, DVD Flashdisk ya da sabit sürücünün otomatik olarak belirli bir program tarafından açılmasını temin eder.

          Panda USB Vaccine bilgisayarınızın AutoRun özelliği kapatmaya yarıyor. Böylece, herhangi bir USB/CD/DVD/SD/MMC gibi aygıt bilgisayara takıldığında otomatik aç özelliği devre dışı bırakıldığından autorun dosyaları çalıştırılmaz ve virüslerden korunmanıza yardımcı olur.

          Panda USB Vaccine, her USB sürücüsü ve CD sürücüsü için tek tek kullanılabileceği gibi bilgisayarınızdaki tüm sürücülerin otomatik aç özelliğini iptal etmek içinde kullanılabilir. Aşılama işlemi tamamlandıktan sonra herhangi bir sürücüye çift tıkladığınızda birlikte aç gibi iletilerden kurtulacak ve güvenli bir kullanım sağlayacaksınız. Panda USB Vaccine FAT ve FAT32 USB sürücüler için uygulanabilir.

          indireceğiniz Panda USB Vaccine türkçe yama dil eklentisi ile Panda USB Vaccine programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Panda USB Vaccine Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu

          Panda USB Vaccine tek bir dosyadan ibaret olup herhangi bir kurulum gerektirmez. indirdiğiniz Panda USB Vaccine tr yama dil eklentisi içerisindeki USBVaccine 1.0.0.19.exe dosyasını herhangi bir klasöre çıkarıp direkt olarak çalıştırabilir ve kullanabilirsiniz.
Panda USB Vaccine Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Autorun Özelliğini Kapatma , Autorun.inf Dosyalarını Silme ve Engelleme , AutoRun Virüslerini Engelleme, Panda USB and AutoRun Vaccine Türkçe, Panda USB Vaccine 1.0.0.19 Türkçe, Panda USB Vaccine tr yama, Windows Birlikte Aç Özelliğini Kapatma, Windows Otomatik Aç Özelliğini Kapatma,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (385 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2369)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...