ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

incomedia WebSite Evolution X5
TRyama.Net Yamalar Web Tasarım incomedia WebSite Evolution X5                                  

incomedia WebSite Evolution X5 Türkçe Yama

Yayın tarihi

09 Haziran 2009 Salı

Hazırlayan

 Nidyazo Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Incomedia Website Evolution X5 mükemmel bir web tasarım aracıdır. Özellikle yeni başlayan ve programlama bilgisine sahip olmayan kullanıcılara hitap eden program bünyesinde barındırdığı bir çok araçla web sitenizi görsel ve yazılımsal olarak tasarlayabilirsiniz.

incomedia Website Evolution X5 sihirbaz arayüzü sayesinde kolayca web siteleri oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak sağlar. Website X5 içerisinde barındırdığı hazır şablonlarla birbirinden şık web sitesi arayüzleri oluşturmanıza imkan sağlar. Website Evolution X5 1000 den fazla farklı web sitesi şablonu ile kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekiyor. Bu şablonlardan istediğinizi kullanarak, tek satır kod yazmadan hazır bir web sitesine sahip olabilirsiniz. isterseniz menüleri ve şablonu kendi isteğinize göre özelleştirebiliyorsunuz. Website X5 web tasarımcılığına yeni başlayan kullanıcılar için oldukça büyük bir yardımcıdır.

          internetin yaygınlaşmasıyla birlikte reklam pastasından pay kapmak isteyen web sitesi sahiplerinide düşünen website X5 entegre reklam sihirbazı ile sitenize kolayca reklam yerleşimleri yapmanıza olanak sağlıyor. incomedia Website Evolution X5 ile ister ana sayfada isterseniz tüm sitenizde yayınlayabileceğiniz reklam alanları oluşturabilirsiniz.

          Yine website X5 ile son zamanların popüler web uygulamaları olan Blog siteleride hazırlayabilirsiniz. Kişisel günlük sitelerinizi çevrimiçi güncelleyebilmek için şifreli yönetici paneli dahil tüm haber, yorum, makale gibi arayüzleri oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. isterseniz ön ödemeli kredi kartlı satış sistemleri, E-Reklam, FTP, RSS besleyicisi, Çok dil desteği, Site içi arama gibi en ileri yazılım tekniklerini sitenize entegre edebilirsiniz. Hazırladığınız sitelerinizde javascript kodları ekleme, sayfa kaynağını gizleme, anahtar kelime düzenleme, sağ tuş kilidi gibi daha bir çok profesyonel tasarım araçlarını başarıyla uygulayabilirsiniz. Microsoft internet explorer, Firefox, Google Chrome, Opera gibi popüler tarayıcılarla uyumlu siteler oluşturan website X5, google, yahoo, msn, alta vista, ask search gibi popüler arama motorları tarafından kolayca indekslenebilir siteler yapmanıza yardımcı olur.

Programın Başlıca Özellikleri

 • Programlama bilgisine gerek duymaz
 • 1000den fazla hazır grafik şablon içerir
 • E-ticaret sitesi kurabilir
 • Blog siteleri hazırlayabilir
 • Reklam alanları oluşturabilir
 • Siteniz için dahili site içi arama motoru oluşturabilir
 • Fare sağ tuş kilidi, E-posta formları, RSS beslemesi, saklı içerik, çok dilli site yapabilir
 • Tüm tarayıcılarla uyumlu siteler oluşturabilir
 • Avuç içi bilgisayar ve cep telefolarından gezilebilen siteler hazırlayabilir
 • Arama motorları için uyarlanmış XHTML kodları üretebilir
 • Windows Vista desteği

Website X5 Evulation Türkçe Karakte Desteği

          Website X5 ile Türkçe karakter sorunu yaşayanlar aşağıdaki yamayı indirip, içerisinde yer alan TR_Turkish.ini dosyasını programın kurulu olduğu dizinde yer alan langs klasörüne kopyalamalılar.

incomedia WebSite Evolution X5 Türkçe Karakter Desteği

          indireceğiniz incomedia WebSite Evolution X5 türkçe yama dil eklentisi ile incomedia WebSite Evolution X5 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. incomedia WebSite Evolution X5 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

WebSite Evolution X5 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce incomedia WebSite X5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. incomedia Website Evolution X5 v8 Türkçe Yamayı incomedia WebSite Evolution X5 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\WebSite X5 v8 - Evolution" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\WebSite X5 v8 - Evolution\imLang.dll" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer incomedia WebSite Evolution X5 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
incomedia WebSite Evolution X5 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
incomedia WebSite Evolution X5 8 türkçe yama , incomedia WebSite Evolution X5 tr yama , WebSite X5 tr yama , WebSite X5 türkçe yama , Bedava web sitesi yapma, Hazır Şablonlarla web sitesi yapma, Ücretsiz websitesi yapma, web sayfası yapma programı, Web sitesi oluşturma programı,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (153 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (8928)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...