ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3
Need For Speed Most Wanted Sahin


Ekle:  Çıkar:

Windows SteadyState 2.5
TRyama.Net Yamalar Araçlar Windows SteadyState 2.5                                             

Windows SteadyState 2.5 Türkçe Yama

Yayın tarihi

31 Mayıs 2009 Pazar

Hazırlayan

 TRyama.Net Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Windows SteadyState Microsoft tarafından geliştirilmiş bir bilgisayar yönetim yardımcısıdır. Özellikle birden çok kullanıcı tarafından kullanılan bilgisayarlarda farklı kullanıcı hesapları için farklı kısıtlamalar yapılmak istenebilir. Windows SteadyState 2.5 size bu konuda görsel arayüzüyle büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Aslında windows XP Professsional sürümünde bulunan gpedit.msc komutuyla erişilen grup ilkesi yönetim konsolundan yapabileceğiniz bu ayarları SteadyState programının basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde kolayca yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Windows SteadyState genel kullanımda DeepFreeze programının yaptığı sistem korumayıda gerçekleştirebilmektedir. Ancak Deep Freeze sadece bilgisayarda değişiklik yapmanıza olanak vermezken; Windows SteadyState her kullanıcı için tanımlanan kısıtlamalar doğrultusunda değişikliğe müsade etmektedir. Örnek olarak Windows SteadyState ile windows update, Anti-Virüs Güncelleştirmeleri ya da diğer kritik program güncellemelerini otomatik olarak yapabilmektedir. Bu işlem için şifre girip programı devre dışı bırakmaya gerek yoktur.

          Windows SteadyState'nin üstün özelliklerini bunlarla sınırlamak haksızlık olur. Program her kullanıcının kullanabileceği programları sınırlayabilemektedir. Eğer çocuğunuz internet başında fazla zaman geçiriyorsa ya da çok fazla oyun oynuyorsa bu program vasıtasıyla gerekli sınırlamaları yapabilirsiniz. Hatta Windows Steady State ile çocuğunuz için bilgisayar başında nekadar zaman geçirebileceğinide belirlemeniz mümkündür. Süre sonunda bilgisayar otomatik olarak kapanır. Program kullanıcının bilgisayar başında nekadar zaman harcadığını da not etmektedir.

          İstediğiniz kullanıcıların windows sistem bölümünde yani C: sürücüsünde değişiklik yapmasınınında önüne geçebilirsiniz. Program belirli bir ücret karşılığı satın alabileceğiniz güvenlik kartlartının yaptığı harddisk korumasınıda yazılımsal olarak yapabilmektedir. Kullanıcıların bilgisayarda hiçbir değişiklik yapmasına müsede etmeyebileceğiniz gibi yapılan değişiklikler için bir süre sınırlamasıda tanımlayabilirsiniz. Sürücü gizleme, program sınırlama, oturum sınırlama, internet sınırlama, yetki kısıtlaması ve daha bir çok ileri seviye güvenlik seçeneklerini Windows SteadyState ile düzenleme imkanınız olacak.

          Birden fazla kişi tarafından kullanılan bilgisayarlar, okul, hastane, internet kafe gibi yerlerde kullanıcıların sistem ayarlarını değiştirmesini engelleyebilir, bilgisayarlara virüs bulaşmasının önüne geçebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda popüler olan Flashdisk virüslerinin önüne bu programla geçme imkanınızda vardır. Yapacağınız küçük bir ayarla Flash bellek gibi taşınabilir aygıtlara yazma yetkisini kaldırabilirsiniz.

          Windows SteadyState kullanıcının işletim sisteminde ve internet ayarlarında yapabileceği değişiklikleri sınırlayarak bilgisayarınızı korumaya yardımcı olur. Registry kayıt defteri koruma, masa üstü koruma, sistem yönetim programlarına erişimi engelleme, başlat menüsü ayarlarına erişimi engelleme, denetim masasına erişimi engelleme, görev yöneticisi kilitleme, internet explorer internet seçeneklerini sınırlandırma, ana sayfa değişimini kilitleme gibi daha bir çok profesyonel ayar yapmanıza yardımcı olur.

          Programın bilgisayarınızda çalışabilmesi Microsoft Genuine doğrulamasını geçmiş orjinal bir Windows XP ya da Windows Vista işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir.

Programın Başlıca Özellikleri

 • Bilgisayarı virüs, trojan gibi zararlı yazılımlardan korumaya yardımcı olur
 • Bilgisyarı hacker ataklarından korumaya yardımcı olur
 • Yetkisiz kullanıcıların Sabit sürücülerde değişiklik yapmasını engeller
 • Sistem ayarlarını korur
 • Kullanıcıların kullanmasını istemediğiniz programları engelleyebilir
 • Kullanıcının internet erişimini engelleyebilir
 • Kullanıcının erişmesini istemediğiniz internet sayfalarını engeller
 • Kullanıcıların internet explorer internet seçenekleri ayarları sınırlandırabilir
 • Kullanıcıların başlat menüsü, denetim masası, grup ilkesi, görev yöneticisi ve diğer yönetimsel araçlara erişimini kısıtlayabilir
 • Kullanıcı için bilgisayarı kullanabileceği zaman dilimini sınırlayabilir
 • Harsdiskteki sabit sürücüleri gizleyebilir
 • Kullanıcının sistem bölümüne yazma iznini kaldırabilir
 • Kullanıcıların oturum açma şeklini değiştirebilir
 • Kullanıcı Profilleri şifre ile koruyabilir
 • Kullanıcı profillerini dışa aktarabilir. Böylece Windows SteadyState yüklü diğer bilgisayarlarda kolaylık sağlar
 • Yeni Kullanıcı ekleyebilir
 • Kullanıcıların izinlerini ayr ayrı düzenleyebilir
 • Otomatik güncellemeleri belirli zaman periyotlarında yapabilir
 • Kendi otomatik güncelleme scriptlerinizi hazırlamanıza olanak sağlar
 • Tamamen Türkçe
 • Ücretsiz

          indireceğiniz Windows SteadyState 2.5 türkçe yama dil eklentisi ile Windows SteadyState 2.5 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Windows SteadyState Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Windows SteadyState programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Windows Steady State 2 Türkçe Yamayı Windows SteadyState programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Windows SteadyState 2.5 tr yama dil eklentisi "C:\Program Files\Windows SteadyState" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Windows SteadyState\SCTResources.dll" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Windows SteadyState 2.5 türkçe yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Windows SteadyState 2.5 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Çocukların Bilgisayar Başında Geçireceği Süreyi Kısıtlama , internet ayarlarının Değiştirilmesini Engelleme , Windows SteadyState 2.5 tr yama , Windows SteadyState tr yama , Windows SteadyState türkçe , Windows SteadyState türkçe yama , internet erişimini sınırlandırma, Kullanıcıların Sabit Disklerde Değişiklik Yapmasını Engelleme, Sistem Koruma Programı, Windows Steady State tr,Yorumlar (1)
Yama Boyutu (684 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (4971)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...