Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

Gilisoft Audio Recorder Pro v7.4.0
AutoPlay Media Studio 8
Restorator 2009
Restorator 2007 v3.70 build 1729
Restorator 2018 v3.90
ZD Soft Screen Recorder v11.1.13
FxSound Enhancer v13.024
Artensoft Photo Collage Maker Pro 2.0
Artensoft Photo Mosaic Wizard Pro 2.0
Dandans Easy Audio Editor v8.3.4

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Crysis 3
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

PureText 2.0
TRyama.Net Yamalar Araçlar PureText 2.0                                                      

PureText 2.0 Türkçe Yama

Yayın tarihi

29 Mayıs 2009 Cuma

Hazırlayan

 YamaciTURK Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Firefox eklentisi olan Copy Plain Text kullanan olmuştur. Bu uygulamayı kullanıpta diğer windows uygulamarında ihtiyaç duyduğunuz halde pek başarılı olamdığınızı duyar gibiyiz.

PureText yukarıda bahsettiğimiz Firefox eklentisinin görevini başarı ile yerine getiriyor. Oldukça küçük boyutlu olmasına rağmen PureText bu iş için ideal. Firefox eklentisi olan Copy Plain Text sadece tarayıcınız açıkken web sayfalarından yapmış olduğunuz kopyalama işlemleri için kullanılabilmesine rağmen, PureText ile hem web sayfalarından hem de herhangi başka bir programdan ya da dökümandan kopyaladığınız metnin biçimlendirmesini kaldırabilirsiniz.

Kısacası web sayfalarından kopyaladığınız biçimlendirilmiş bir metni word sayfasına yapıştırdığınızda aynı biçimlendirmenin sayfaya aktarıldığını görmüşsünüzdür. Bu durum çoğu zaman can sıkıcı olabilmektedir. Yazının renkleri, kalın, italik, altı çizgili, tablolar, resimler vs. gibi tüm biçimlendirlmeleri kaldıran PureText size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

          PureText kurulum gerektirmeden kullanılabilmektadir. Böylece taşınabilir belleklerle istediğiniz ortamda programı kullanabileceksiniz.

          Programı çalıştırdığınızda programın ikonu bildirim alanına (sistem tepsisi) yerleşiyor. Her zaman kullandığınız yöntemlerden biriyle metni panoya kopyalayın ve bildirim alanındaki PureText ikonuna tıklayarak panoya alınmış metinden biçimlendirmeyi kaldırın ve bildik yapıştırma yöntemlerinden biriyle metni yapıştırın.

          Program yine büyük bir kolaylık olarak ekstra tıklamaları ortadan kaldırmak için yapıştırma işlemlerinde Windows+V tuş kombinasyonuyla biçimlendirmesi temizlenmiş metni otomatik olarak istediğiniz belgeye yapıştırabilir.

          indireceğiniz PureText 2.0 türkçe yama dil eklentisi ile PureText 2 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. PureText 2 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu

          indirdiğiniz PureText 2.0 türkçe yama dosyasını bir klasöre çıkaraıp direkt çalıştırınız. Program sistem bildirim alanında Türkçe olarak çalışmaya başlar. Ek bir ayar yapmaya gerek duymaz.
PureText 2.0 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Metindeki tabloları otomatik olarak temizleme, Metinden html kaldırma, Metnin Biçimlendirmesini Kaldırma, PureText 2 tryama, PureText 2 türkçe yama, PureText 2.0 tr yama, PureText tr yama, PureText türkçe yama,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (11.6 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (1231)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Nokia Yeni Tuşlu Bir Telefon Yapmanın Peşinde!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...