Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Turok
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Turok                                                         

Turok Türkçe Yama

Yayın tarihi

12 Mayıs 2009 Salı

Hazırlayan

 YamaciTURK Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Turok Nintendo 64'den tanıdığımız popüler bir oyundur. Uzunca bir sessizlikten sonra tekrar oyun dünyasına dönen turok, Touchstone ve Propaganda Games ortaklığıyla piyasaya sürüldü. Turok PC, XBOX ve PS3 oyuncuları için tasarlanmış çok özel bir yapıttır.

Oyunda Joseph TUROK isimli bir askeri canlandırıyorsunuz. Joseph TUROK özel askeri birlik olan wolf pack örgütünün eski bir üyesidir. Kahramanımız Turok Wolfpack tarafından düzenlenen bir operasyon sırasında yaptığı basit bir hata nedeni ile takımdan uzaklaştırılır. Turok, wolf pack ekibinden ayrıldıktan kısa bir süre sonra Whiskey Company adında özel eğitimli askerlerden oluşan başka bir gruba davet edilir. Grubun amacı başka bir gezegende biyolojik silahlar üreten yasa dışı terör örgütüne operasyon düzenleyip onları dünyaya getirmektir. Turok terör örgütünün başında eski komutanı General Rolan KANE olduğunu öğrendiğinde artık bu operasyon onun için intikam savaşına dönüşmüştü.

          Operasyon hazırlıkları tamamlanıp silahlar kuşandıktan sonra uzay gemisi hedef bölgeye intikal ederken düşman askerlerinin saldırısına uğrar ve bilinmeyen bir gezegene düşer. Whiskey team yabancı bir gezegende dinazorlar ve düşman askerleriyle dolu mücadelesine başlar. Ormanlık alanda tarih öncesi devasa dinazorlar karşınıza çıkıyor ve size heyacan dolu anlar yaşatıyorlar. Her an her yerden saldırı olması muhtemel. Sürekli tetikte olmanız gerekiyor. Turok çok iyi eğitimli bir asker olduğundan bu coğrafyada zorlanmadan düşmanı alt etmeyi başarabiliyor. Sürünme, saklanma, sessizce sızma gibi özel askeri yetenekleri ortaya çıkarabilirsiniz. Gerisini oyunu oynayarak görmenizi tavsiye ediyoruz.

          indireceğiniz Turok türkçe yama dil eklentisi ile Turok oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Turok Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Turok Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Turok oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Turok Tr yama dil eklentisini Turok oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Turok Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Touchstone\Turok\TurokGame\Localization\Devon\Turok" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, TUROK Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Touchstone\Turok\TurokGame\Localization\Devon\Turok\ENGLISH_WIN32.dct" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Turok türkçe yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Turok Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Turok Tr yama , Turok tryama , Turok Türkçe ,Yorumlar (2)
Yama Boyutu (88 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (6772)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...