Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

4K YouTube to MP3 Türkçe Yama
Gilisoft Audio Recorder Pro v7.4.0
AutoPlay Media Studio 8
Restorator 2009
Restorator 2007 v3.70 build 1729
Restorator 2018 v3.90
ZD Soft Screen Recorder v11.1.13
FxSound Enhancer v13.024
Artensoft Photo Collage Maker Pro 2.0
Artensoft Photo Mosaic Wizard Pro 2.0

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Crysis 3
Pro Evolution Soccer PES 2009
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

PhotoInstrument 2.2
TRyama.Net Yamalar Araçlar PhotoInstrument 2.2                                                 

PhotoInstrument 2.2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

23 Nisan 2009 Perşembe

Hazırlayan

 FıraTCaN Kaplan Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

PhotoInstrument bir tür fotoğraf düzenleme aracıdır. PhotoInstrument ile dijital resimlerinizdeki hataları telafi edebilirsiniz. Program sayesinde resimleriniz üzerinde istenmeyen kusurlar giderilebilir. Resimlerinize makyaj uygulayabilir ya da sivilce, kırışıklık, cilt lekesi gibi hoş görünmeyen yüzey bozukluklarını giderebilirsiniz. Photo Instrument bir kaç tıklamayla profesyonel rotuşlar yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca resmi bulanıklaştırma, parlaklık ekleme, kırmızı göz hatalarını giderme, kir temizleme, kontrast gibi temel resim işlemlerinide başarıyla yerine getirebilmektedir.

Yazılım içinde işinize yaracak düzeyde araçlar bulunduran ve kolay kullanım sağlayan motoru ile geliyor. Photo instrument aynı zamanda birçok resim formatını desteklemesi ile de ünlü. Gerçekten Müthiş ve çok kullanışlı bir programdır. Fotoğraflarla ilgilenen herkesin elinin altında bulunması gereken bir programdır.

          indireceğiniz PhotoInstrument 2.2 türkçe yama dil eklentisi ile PhotoInstrument 2 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. PhotoInstrument 2 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Photoinstrument programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı PhotoInstrument programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\PhotoInstrument\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\PhotoInstrument\PhotoInstrument.exe" ve "C:\Program Files\PhotoInstrument\English.lng.txt" dosyalarının birer yedeklerini almanızı öneriyoruz. Eğer Photoinstrument 2.2 türkçe yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
PhotoInstrument 2.2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
kırmızı göz hatasını giderme , Photo Instrument türkçe yama , Photo instrument türkçe yama , PhotoInstrument tr yama , PhotoInstrument türkçe yama , Resim Düzenleme Programları , Rutuş yapma , Yüzdeki Kırışıklıklar nasıl giderilir , PhotoInstrument türkçe, Resimdeki hatalar nasıl giderilir, Rotuş nasıl yapılır, sivilceler nasıl temizlenir,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (2096 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (1829)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Nokia Yeni Tuşlu Bir Telefon Yapmanın Peşinde!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...