Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Red Alert 3 Uprising
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Red Alert 3 Uprising                                          

Red Alert 3 Uprising Türkçe Yama

Yayın tarihi

20 Mart 2009 Cuma

Hazırlayan

 Rahmi YILDIZ Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Electronic Arts firması tarafından tasarlanıp üretilen ve dağıtılan, Command & Conquer: Red Alert 3 için geliştirilen genişleme paketi Uprising piyasaya sürüldü. Oyunun çıkmasından kısa bir süre sonra da sitemiz editörlerinden Rahmi YILDIZ tarafından hazırlanan Red Alert 3 Uprising türkçe yama sitemiz tarafından dağıtıma sunulmuştur.

Tek kişilik oyuna odaklanacak olan RedAlert 3 Uprising önceki sürüm Red Alert 3 oyunundan bağımsız olarak oynanbilecek. Uprising, Red Alert 3 oyununu kaldığı yerden devam ettirecek. Tabiki genişleme paketiyle oyuna yeni sinematikler, yeni birimler ve yeni stratejiler de eklenecek. Red Alert 3 oyununa göre daha fazla aksiyona sahip olacak olan Uprising, ayrıca "Commander's Challenge" adına sahip bir mod içerecek ve bu modda oyunda bulunan 9 komutana karşı hünerlerini ortaya koyacaksınız

          indireceğiniz Red Alert 3 Uprising türkçe yama dil eklentisi ile Red Alert 3 Uprising oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. Red Alert 3 Uprising Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Red Alert 3 Uprising Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Red Alert III Uprising oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Red Alert 3 Uprising oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3 Uprising\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3 Uprising\data\English.big" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

          Yamayı indirdikten sonra rar dosyanın içindeki exe dosyayı dışarı çıkartın. Dosyayı çalıştırın, kuruluma başladığınızda aynı dosyadan mevcut diyecektir. Değiştirilsinmi diye sorusuna evet dedikten sonra aynı soruyu tekrar soracaktır, onada Evet dedikten sonra kurulum tamamlanacaktır. Oyunu açabilirsiniz. Yamayla ilgili sorunlarınızı yorumlara yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım. İyi Eğlenceler.
Red Alert 3 Uprising Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Red Alert 3 Uprising tr yama , RedAlert Uprising tr yama , RedAlert Uprising türkçe , Red Alert 3 türkçe, Red Alert 3 Uprising tryama, Red Alert 3 Uprising türkçe, RedAlert 3 türkçe, RedAlert 3 Uprising tr yama, RedAlert 3 Uprising tryama, RedAlert 3 Uprising türkçe, RedAlert tr yama, RedAlert tryama, RedAlert Uprising tryama, Redalert yama, Uprising tr yama, Uprising tryama, Uprising Türkçe, Uprising türkçe yama,Yorumlar (5)
Yama Boyutu (559 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (8327)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...