ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

ACDSee 10
TRyama.Net Yamalar Grafik ACDSee 10                                                            

ACDSee 10 Türkçe Yama

Yayın tarihi

08 Ağustos 2008 Cuma

Hazırlayan

 ShaneX Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

ACDSee 10 Photo Manager bilgisayarınızda bulunan fotoğraf ve resimleri görüntülemek, slayt olarak izlemek, resimlere çeşitli efektler vermek gibi bir çok grafik işlemini yapabileceğiniz bir yazılımdır. Hepsi birbirinden güzel ve etkileyici resimler oluşturabilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bir program olan ACDSee 10 yüzlerce resmi biraraya getirebilir, düzenleyebilir ve görsel şowlardan oluşan çok hoş dijital albümler oluşturabilirsiniz.

ACDSee Photo Manager 10 ile dijital fotoğraf makineleri ve kameranızdan resimler alabilir ve bu resimlerinizi bilgisayar ortamına kaydedbilirsiniz. Ayrıca program sayesinde resimlerinizi en üstün renk kalitesinde yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Fotoğraflarınızı DVD ve VCD ye aktarabilir, Cep telefonunuza gönderebilir ve resimlerinizle birbirinden güzel flash animasyonlar ve slaytlar hazırlayabilirsiniz.

En popüler resim göstericilerden birisi olan ACDSee 10 pro 50'den fazla multimedya, ses, arşiv ve video biçimini (JPG, GIF, MP3, ZIP, MPEG gibi) destekler.

          Eğer elinizin altında binlerce resim varsa ACDSee Pro programını bilgisayarınızda mutlaka bulundurmalısınız. Bu mükemmel grafik aracı, resim görüntülemede ve birden fazla resme göz atmada oldukça hızlı, etkili ve kolay kullanım sağlayan bir arayüze sahiptir. Görüntü gözatıcısı, grafiklerinizi kolayca yerleştirip düzenlemenizi sağlarken tam işlevli resim görüntüleyici hızlı bir şekilde resimleri gösteriyor.

          ACDSee Pro, kullanıcıya Photo Enhancer (Fotoğraf Düzeltici) dahil olmak üzere birçok görüntü işleme aracı sunuyor. Program, birçok medya dosyasının yanısıra en popüler görüntü biçimlerini destekliyor. Toplu dosya dönüştürme özelliği ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlıyor. HTML albümü üretimi, tak-çalıştır türü dijital kameralar için destek ve TWAIN desteğinin yanı sıra ZIP ve LHA sıkıştırılmış dosyalara göz atabilme de programın özellikleri arasında. “Thumbnail” (küçük resim) fonksiyonu, dosya yönetimi araçları, masaüstü duvar kağıdı ve kabuk düzenleme (Shell edit) komutları gibi birçok özelliği bünyesinde barındıran programın bu sürümünde resimlerinizi CD veya DVD’ye yazdırabilir ve HTML slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. ACDSee Pro ile fotoğraf koleksiyonunuz üzerinde görüntüleme, işleme, düzenleme, kataloglama, yayınlama ve arşivleme yapabilirsiniz.

Yamanın Kurulumu:

          Yamayı kurmaya başlamadan önce ACDSee 10 Photo Manager programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Daha sonra yamayı çalıştırarak "Patch" butonuna tıklayınız.
ACDSee 10 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (0)
Yama Boyutu (1.8 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (4533)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...