Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Euro Truck Simulator
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Euro Truck Simulator                                          

Euro Truck Simulator Türkçe Yama

Yayın tarihi

05 Ocak 2009 Pazartesi

Hazırlayan

 EuroTruckSimulator.tr.CX Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

euro truck simulator, scs software tarafından geliştirilen bir araba simülasyon oyunudur. oyunda tır ve kamyonlarla bern - isviçre, berlin - almanya, frankfurt - almanya, lozanna - isviçre, prague - çek cumhuriyeti, italya - roma, ispanya - madrid gibi avrupa şehirlerinde kargo taşımacılığı yapabiliyorsunuz. ister şehirler arası isterseniz uluslararası taşımacılık yapmanız mümkün.

tüm yol seyahat kurallarının geçerli olduğu oyunda amacınız kaza yapmadan zamanında yükünüzü belirlediğiniz hedefe ulaştırmaktır. gerçek hayatta uymanız gereken tüm trafik kuralları oyunda da geçerli. yaptığınız kural ihlalleri ya da trafik kazaları sonucu oluşan hasar kazancınızdan düşülüyor. bu yüzden trafik işaretlerine, kırmızı ışık, dönüşlerde sinyal verme, hız limitleri, gece farları açmak ve çalışma süreleri gibi kriterlere aynen riayet etmeniz gerekiyor. şoför 12 saat çalışma sonunda en az 12 saat dinlenmelidir. aksi takdirde ceza alırsınız ve sonuç olarak paranız bittiğinde oyunu kaybedersiniz.

          oyun boyunca avrupa'nın en güzel şehirlerini ziyaret ediyorsunuz ve buralardan yüklediğiniz kargoları yeni yerlerine ulaştırıyorsunuz. her seferde yaptığınız taşımacılık karşılığında para kazanıyorsunuz ve kazandığınız paralarla kendi tır filonuzu oluşturabiliyorsunuz.

          euro truck simulator oyununda yol şebekesi olarak, gerçek avrupa yolları baz alınır. oyundaki taşıma araçları gerçekteki araçlarla kopya gibidir. kendinizi dev gibi bir tırın içerisinde hissedeceksiniz. 18 wheels of steel oyunuyla benzer özellikler gösteren oyun için 18 wos oyununun avrupa versiyonu diyebiliriz. euro truck simulator ile 50 farklı araba üreticisinin 300 çeşit aracını kullanabileceksiniz.

          indireceğiniz euro truck simulator türkçe yama dil eklentisiyle eurotruck simulator oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. euro truck simulator tr yama dil eklentisini sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

euro truck simulator türkçe yama kurulumu

          yamayı kurmaya başlamadan önce euro truck simulator oyununu tamamen kapatmalısınız. programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. indirdiğiniz euro truck simulator türkçe yama dil eklentisi içerisindeki "ets tr v1.0.scs" dosyasını "belgelerim\euro truck simulator\mod" klasörüne kopyalayınız. oyunu tekrar açtığınızda ets türkçe olacaktır.

          not: her ihtimale karşı orjinal "ets tr v1.0.scs" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. eğer euro truck simulator tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Euro Truck Simulator Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
ETS TR yama , ETS türkçe yama , Euro Truck Simulator tr yama , Euro Truck Simulator tryama , Euro Truck Simulator türkçe yaması , Euro Truck türkçe , Euro Truck türkçe yama , EuroTruck Simulator türkçe yama ,Yorumlar (25)
Yama Boyutu (1 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (79045)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...