Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

FM 2009
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları FM 2009                                                       

FM 2009 Türkçe Yama

Yayın tarihi

28 Aralık 2008 Pazar

Hazırlayan

 A.ÖZKUR,M.Buğra ÖZÇOLAK Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

FM 2009 oyununda oynayabileceğiniz 51 tane lig var ve bunların arasında Türkiye ligide var. İngiltere ligi başta olmak üzere çoğu ligin lisansı yok ama takımların ve futbolcuların isimleri yani Arsenal'in adı 'North London' olarak geçmiyor. Oynayacağınız ligi seçtikten sonra isterseniz başka ligleri de oyununuza dahil edebiliyorsunuz. Bu sayede ileride, bu liglerde bulunan takımlara transfer olabiliyorsunuz. Football Manager 2009 ile kendi resminizi oluşturduğunuz karakterin profiline ekleyebiliyorsunuz. Takım seçtikten ve karakterinizin özelliklerini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Eğer oyuna büyük bir takımda başlarsanız, yönetim karşısındaki krediniz az ve medyanın size olan itibarı düşük olacaktır. Zaten başladığınız anda medyada "şu isimli şahıs süpriz bir şekilde şu takımın başına getirildi" manşetini görürsünüz. İsterseniz işsiz olarakta oyuna başlayabilirsiniz.

          Önceki oyunlarda da olduğu gibi FM 2009'da, yönetim sezon başında size bir transfer bütçesi sunuyor ve sizden beklentilerini söylüyor. Sezon sonunda bu beklentileri karşılayamazsanız kovulmanız an meselesi. Bazen sezonun bitmesini bile beklemeyen yönetim sizi kapı önüne koyuveriyor. Sezona başlamadan önce, kendi sahanızın boyutlarını, oyunculara alınan başarılar sonunda verilecek primleri ve oyuncularınızın forma numaralarını belirliyorsunuz. Burada dikkat çekici bir yenilik söz konusu. fm 2009 oyununda bazı oyuncular belli bir numarayı istiyor. O numarayı vermezseniz mutsuz olabiliyorlar. Hazırlık maçları, sezon öncesi hazırlığın değişmez parçası. Bu maçlar sayesinde oyuncularınız kondüsyonlarını arttırıyorlar.

          Futbolda antrenmanların büyük önemi var. İzleyeceğiniz antrenman politikaları oyuncularınızın kendilerini geliştirmesinde büyük rol oynuyor. Elinizde bulunan oyunculara göre taktik belirlemenizde fayda var. Oyuncuların özelliklerine göre sahadaki konumlarını saptamak için, taktik kısmında oyuncuyu bir yere yerleştirdiğiniz zaman, oyuncunun o bölgeye olan uygunluğu renklerle belirtiliyor. Yeşil en uygunu, kırmızı ise alakasızlığı temsil ediyor. Kısacası başarılı bir teknik adam olabilmek için futbol ile ilgili bildiğiniz tüm yeteneklerinizi oyuna aktarmanız gerekiyor.

FM 2009 Türkçe Yama Hakkında Bilgiler

          FM 2009 v.2.0 İlk versiyondan farklı olarak, basın toplantıları, transfer söylentileri gibi FM 2009'da yer alan yeni özellikler tamamen Türkçeleştirildi. Maç spikeri ise tamamen Türkçeleştirilmekle beraber FMGraphics.net güvencesi ile sizlere sunuluyor. 1. Versiyonda bulunan tüm hatalar düzeltildi ve neredeyse hatasıza yakın bir çalışma ortaya çıkarıldı. Ayrıca, reklam panoları da değiştirilerek "Avea, Turkcell, Coca-Cola" gibi reklamlar yerleştirildi.

          Application Data/Sports Interactive/Football Manager 2009 içindeki cache klasörünü silmenize gerek yoktur. Sadece çalışmayı yükleyip oyuna girmeniz yeterlidir, başka hiç bir işlem yapmayınız.

          indireceğiniz FM 2009 türkçe yama dil eklentisi ile FM 09 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Football Manager 2009 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

FM 2009 Türkçe Yama Kurulumu

      Yamayı kurmaya başlamadan önce Football Manager 2009 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. FM 2009 Türkçe yama dil eklentisini Football Manager 2009 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\data" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, FM 2009 türkçe yamasının kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\data" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer FM 2009 TR yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
FM 2009 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
FM 09 tr yama , FM 09 tryama , FM 09 türkçe yama , FM 2009 tr yama , FM 2009 tryama , FM 2009 v.2 türkçe yama ,Yorumlar (8)
Yama Boyutu (17.5 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (24577)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...