Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

GTA 4
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları GTA 4                                                         

GTA 4 Türkçe Yama

Yayın tarihi

12 Aralık 2008 Cuma

Hazırlayan

 GTA 4 TR Yama Ekibi Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

oyun severlerin merakla beklediği gta 4 nihayet piyasaya sunuldu. grand theft auto, grand theft auto: london, grand theft auto ii, grand theft auto iii: liberty city, grand theft auto : vice city, grand theft auto: vice city stories ve nihayet grand theft auto: iv oyun piyasasına hızlı bir giriş yaptı. gta serisinin 9. oyunu olan gta 4 aksiyon ve macera türü bir bilgisayar oyunudur. her serisi ayrı bir heyecan uyandıran gta son sürümüyle oldukça popüler olacağa benziyor. grand theft auto iv ilk başta playstation 3 ve xbox 360 için geliştirildi daha sonra pc için ayrıca derlenen oyun tüm dünyada en çok oynanan oyunlardan birisidir.

rockstar games oyunculardaki ilgiyi en üst düzeyde tutabilmek için tüm teknolojiden faydalanmış gibi gözüküyor. rockstar games, insanların yasaklara karşı olan ilgisini ve merakını kaşıyarak onları sanal ortamda istedikleri gibi hareket etme özgürlüğü sunuyor. kişisel egonun tatmini noktasında herşeyi düşünen oyun yapımcıları, tüm hayatı bütün gerçekçiliği ile oyuna sığdırmayı başarmışlar.

          gta iv çok oyunculu modu ile bilgisayar dünyasında fırtına gibi esiyor. çok oyunculu modunun yanında bir çok yeniliği beraberinde getiren gta 4 size oyun içerisinde gerçek bir şehir ortamı sunuyor. eski sürümlerine göre oyunculara daha fazla özgürlük sağlayan yeni seriyi beğeneceğinizi umuyoruz.

          oyunda amerikaya gelen sırp uyruklu niko bellic adında bir savaş gazisini canlandırıyorsunuz. niko bellic amerikaya adapte olmaya çalışırken sokak çetelerine ve suça karışır. new york temalı oyunda elinizdeki silahlarınızla etrafa korku salacak ve türlü maceralara atılacaksınız. garfikleri ve sesleriyle gerçeğe yakın görüntüler elde edilen oyunda kahramanımızın hareketleri de gerçekçi düzeyde ele alınmış. etraftaki insanların tepkileri ve niko'nun davranışlarıda oyuncuları etkileyen etkenler arasında yer alıyor. çevrede olup bitenleri izleme ve etraftaki araç ve diğer kullanılabilecek silahları kullanabilme kabiliyetine sahip olan niko size epey heyacalı günler yaşatacak gibi görünüyor.

gta 4 karakterleri

          oyunu oynadığımız sürece birçok önemli karakterlerle karşılaşıyoruz. kimisiyle çok uzun ilişkimiz oluyor kimisiyle çok kısa. bu bölümde niko dışında kalan oyundaki birkaç önemli karakterden bahsedelim.

          roman bellic: niko'nun liberty city’e gelmesine sebep olan kuzeni. başta da bahsettiğimiz gibi roman niko’ya anlattığının aksine basit bir hayat sürüyor. çok eğlenceli bir karakter olan roman sevgilisi malloride ile iyi bir gelecek hayal ediyor.

          little jacob: jamaikalı bir silah tüccarı olan jacob, niko’ya arkadaşlığının devam etmesi için indirimli silahlar satıyor. zamanla niko’nun en güvenilir arkadaşlarından biri oluyor.

          brucie kibutz: araba ve fitness düşkünü ve kendini çok düşünen, son derece rahat bir adam. savurgan bir hayat yaşıyor ve iyi bir arkadaşlık sürdürürsek niko’ya ücretsiz helikopter servisi sunmayı teklif edebiliyor.

          vladimir glebov: niko’nun ilk görev aldığı kişilerden biri olan vlad kendini çok büyük bir mafya olarak göstermeye çalışsa da aksine saygı kazanmaya çalışan küçük bir rus tefecisi ve comrades barının patronu.

          dimitri rascalov: dimitri oyunun başlarında karşılaşılan bir doğu avrupalı karakter. hikayede önemli bir rolü olan dimitri, mikhail faustin’in dostu ve ikisi kardeş kadar yakınlar. ancak faustin’in uyuşturucu bağımlılığı ilişkilerini kötüye götürüyor.

          mikhail faustin: liberty city’de güçlü bir karakter olan mikhail genellikle hove beach bölgesinde karşımıza çıkıyor. niko, oyunun başlarında faustin ve onun dostlarıyla iş arkadaşlığı kuruyor.

          patrick mcreary: patrick rüşvetçi polis francis mcreary ve diğer mcreary kardeşlerle ilişkisi olan İrlandalı bir serseri. mcreary ailesi eskiden liberty city’de büyük güce sahip olmalarına rağmen güçlerini yitirmişler ve çok azı hayatta kalmış. patrick ise annesi ve kız kardeşi kate ile dukes’te yaşamaktadır.

          kate mcreary: kate’in mcreary ailesinin tek iyi üyesi olduğu söyleniyor. oyunun ilerleyen bölümlerinde niko, kate ile karşılaşıyor ve sonuç olarak kate, niko’nun kız arkadaşı oluyor.

          malorie bardas: roman’ın sevgilisi fakat roman’ın beceriksizliklerinden dolayı ilişkileri çok da iyi değil. oyunun başlarında başka bir karakterle ilişkisi olduğuna dair şüpheler oluyor.

          manny escuela: geçmişini arkasında bırakan eski bir güney bohanlı gangster olan manny escuela artık diğerlerine de aynı şeyi yapmaları için yardım etmeye çalışıyor ve mahallesini, çocukları ve liberty city’i iyileştirmek için uğraşıyor.

gta 4 hileleri

          oyun sırasında hile yapabilmek için niko'nun telefonuna aşağıdaki numaraları girmeniz gerekiyor. oyundan çıktıktan sonra hileler geçerliliğini yitirir. yani oyuna tekrar giriş yaptığınızda her sefereinde hileleri tekrar yazmalısınız.

 • sağlığınızı tazelemek için: 3625550100 numarasını arayın. bu hile "cleaned the mean streets" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.
 • sağlığınızı ve cephanenizi tazelemek için: 4825550100 numarasını arayın. bu hile "cleaned the mean streets" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.
 • 1. silah paketi için: 4865550100 numarasını arayın. bayzbol sopası, tabanca, pompalı tüfek, mp5, m4, keskin nişancı tüfeği, rpg ve el bombası verir. bu hile "cleaned the mean streets" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.
 • 2. silah paketi için: 4865550150 numarasını arayın. bıçak, molotov kokteyli, tabanca, pompalı tüfek, uzi, ak47, keskin nişancı tüfeği ve rpg verir. bu hile "cleaned the mean streets" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.
 • niko'nun aranma seviyesini silmek için: 2675550100 numarasını arayın. bu hile "one man army" ve "walk free" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.
 • niko'nun aranma seviyesine bir yıldız eklemek için: 2675550150 numarasını arayın.
 • annihilator çıkartmak için: 3595550100 numarasını arayın. bu hile "one man army" ve "walk free" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.
 • cognoscenti çıkartmak için: 2275550142 numarasını arayın.
 • comet çıkartmak için: 2275550175 numarasını arayın.
 • fbi buffalo çıkartmak için: 2275550100 numarasını arayın.
 • jetmax çıkartmak için: 9385550100 numarasını arayın.
 • nrg-900 çıkartmak için: 6255550100 numarasını arayın.
 • sanchez çıkartmak için: 6255550150 numarasını arayın.
 • supergt çıkartmak için: 2275550168 numarasını arayın.
 • turismo çıkartmak için: 2275550147 numarasını arayın.
 • hava ve parlaklığı değiştirmek için: 4685550100 numarasını arayın.

          indireceğiniz gta 4 türkçe yama dil eklentisi ile gta 4 oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. grand theft auto gta 4 türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

gta 4 türkçe yama kurulumu

          yamayı kurmaya başlamadan önce gta 4 oyununu tamamen kapatmalısınız. programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. yamayı gta iv oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. indirdiğiniz zipli dosya içerisindeki "american.gxt" dosyasını grand theft auto oyununu kurduğunuz dizindeki "c:\program files\rockstar games\" orjinal "american.gxt" dosyasıyla değiştirmelisiniz.

          not: her ihtimale karşı orjinal "american.gxt" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. eğer gta 4 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
GTA 4 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Grand Theft Auto IV tr yama , Grand Theft Auto 4 tr yama , Grand Theft Auto 4 Türkçe yama , Grand Theft Auto IV türkçe yama , Grand Theft Auto Türkçe yama , GTA 4 tr yama , GTA 4 tryama , GTA 4 türkçe , GTA 4 türkçe yaması , GTA IV tryama , GTA IV türkçe , GTA IV türkçe yama , GTA IV tr yama,Yorumlar (13)
Yama Boyutu (1.24 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (51388)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...