ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Kaspersky Internet Security 7.0 [bosluk]
TRyama.Net Yamalar Güvenlik Kaspersky Internet Security 7.0 [bosluk]                           

Kaspersky Internet Security 7.0 [bosluk] Türkçe Yama

Yayın tarihi

20 Aralık 2007 Perşembe

Hazırlayan

 Mustafa Akdoğan Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Kaspersky Lab, ev kullanıcılarını çevrimiçi ortamdaki güvenlik tehlikelerine karşı koruyan, Kaspersky Anti-Virus 7.0 ve Kaspersky Internet Security 7.0 adlı yedinci nesil güvenlik ürünlerinin halka açık beta sürümlerini yayınlıyor.

Bu yeni ürünler, 2006’nın baharında piyasaya sürülen ve etkinlikleri, güvenilirlikleri ve kullanıcı dostu arayüzleriyle tanınan Kaspersky Anti-Virus 6.0 ve Kaspersky Internet Security 6.0’ı destekleyen teknolojiyi esas alarak geliştirilmiştir.

Kaspersky Anti-Virus 7.0 ve Kaspersky Internet Security 7.0, 6.0 serisi ürünlerin sahip olduğu avantajların hepsini sunarken, içerdikleri en son teknolojiyle performansı daha da üst seviyelere taşımaktadır. Bu yeni ürünler ayrıca daha kullanıcı dostu bir arayüz de içermektedir.

          Yedinci nesil ürünlerde yer alan belli başlı iyileştirmelerden biri de zaten ürünlerde var olan proaktif savunma modülünün de yardımıyla sonuca deneme-yanılma yöntemiyle en kısa sürede varan güçlü bir analiz programının, davranışlarını inceleyerek henüz bilinmeyen zararlı programları bile tespit edebilmesi ve sistemlerden kaldırabiliyor olmasıdır. Bunun anlamı da sürüm 7.0’da yer alan ev kullanıcıları için geliştirilen ve tehlikeleri klasik şekilde imza esaslı tespit etme yöntemini de içeren ürünlerin bilinen ve bilinmeyen her tür zararlı programlara karşı üç katmanlı koruma sağlıyor olmasıdır. Bu çok katmanlı koruma sistemi, benzersiz olduğu kadar ev kullanıcılarının da rakipsiz bir koruma altında kendilerini güvence altında hissetmelerini sağlıyor.

           Çevrimiçi ortamdaki her tür tehdide karşı ev kullanıcılarını koruyan entegre bir çözüm niteliğindeki Kaspersky Internet Security 7.0 ayrıca fonksiyonalitesini ve koruma özelliklerini önemli ölçüde geliştiren bir dizi iyileştirme de içeriyor. Bünyesinde yazıları analiz edebilen bir programın yanısıra yasaklanan web adreslerini kara listeye de alan yeni Ebeveyn Kontrolü modülü, anne ve babaların çocuklarının Internet sörflerini kontrol edebilmesine olanak sağlıyor, yani şiddet, pornografi ve uyuşturucu propagandası yapan portallara erişimi engelliyor. Gizli bilgileri koruyan Gizlilik Kontrolü modülü, e-posta adresleri, parolalar, banka bilgileri ve kredi kartı numaralarını da içeren hassas kişisel bilgilerin çalınmasını önler.

          Kaspersky Internet Security 7.0’ın sunduğu fonksiyonlar ve koruma önemli ölçüde gelişmiş olmasına rağmen ürünü yönetmek, eskisinden çok daha kolay ve hatta deneyimsiz kullanıcılar için bile ürünü yüklemek oldukça kolay olacak.

          Kaspersky Anti-Virus 7.0 ve Kaspersky Internet Security 7.0, Microsoft Windows Vista düşünülerek geliştirilmiş olup işletim sisteminin 32-bit ve 64-bit sürümleriyle de uyumludur.
Kaspersky Internet Security 7.0 [bosluk] Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Kaspersky Internet Security 7 türkçe , KIS 7 türkçe , Kaspersky Internet Security 7 türkçe yama, Kaspersky Internet Security 7.0 türkçe, KIS 7 tr yama, KIS 7 tryama, kis 7 tr yama, kis 7 tryama, Kis 7.0 türkçe, Kis 7.0 türkçe yama,Yorumlar (0)
Yama Boyutu (1.94 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (8747)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...