ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3
Need For Speed Most Wanted Sahin


Ekle:  Çıkar:

Microsoft Visual Basic 6.0 v2
TRyama.Net Yamalar Araçlar Microsoft Visual Basic 6.0 v2                                       

Microsoft Visual Basic 6.0 v2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

08 Haziran 2007 Cuma

Hazırlayan

 Baki TANRISEVEN Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Visual Basic Nedir Microsoft vb microsoftun geliştirdiği bir yazılım derleyicisidir. Programlamayla biraz olsun ilgilenenlerin hemen hemen hepsi Qbasic hakkında birşeyler ögrenmiştir. iste sizin de gözlemleyebileceğiniz gibi, dil gene aynı dil sadece bir iki ekleme var (tabi ole,ado,activex,dll ve daha sayamıyacağım kadar ileri uygulamalar için kullandığımız komutları saymazsak) ama programın derlendiği alan tamamen görsel, herşeyi farenizle yapıyorsunuz. Yani programınıza 1 buton koymak, buton simgesi işaretliyken mouse ile çizmeniz kadar kolaydır. Kısaca özetlersek Visual Basic adından da anlaşılacağı gibi Qbasici temel almış ancak ondan çok daha gelişmiş(benzer) dile sahip ileri uygulamalı bir dildir. Vb bir Microsoft ürünüdür. Bu yüzden burada yazacağınız programların databaseleri windowsla tamamen uyumlu olacaktır. Çünkü aynı firma tarafindan destekleniyor, bunun gibi birçok Microsoft ürününü vb ile etkinleştirme imkanımız var örneğin access'de yaptığımız basit ögrenci kayıt programını VB'den açıp onu VB'de daha görsel daha gelişmiş hale getirebilirsiniz.

          Atlanmaması gereken bir ayrıntı da su: Vb'de program derlemek birçok dile göre daha kolaydır. Çünkü VB 6 da görsellik ön plandadır ve dil olarak da kolaydır, demek istediğim; komut ezberlemek için çok uğraşmıyorsunuz, biraz ingilizce biliyorsanız işiniz çok kolay; komutlar genelde ingilizce ya da ingilizce kısaltmaları. Şu var ki bazıları bunu abartır ve der ki: "Bilgisayarı yeni açanlar bile vb'de program yazabilir, vb çocuk işidir. " Evet vb'nin kolay olduğunu ben de söylüyorum ama programlama mantığı hep aynıdır, ekran başında kafa çatlatırsınız. Dll, activeX gibi uygulamalara geldiğinde herkes biraz zorlanır. Dünya üzerinde 3,5 milyonun üzerinde insan VB kullanmakta, ayrıca birçok yazılım şirketi de vb bilen yazılımcılar aramakta. Özetleyecek olursak programlamaya yeni başlamışsanız ve gelişmek istiyorsanız şiddetle VB tavsiye ederim, VB'yi iyice kaptıktan sonra size delphi veya Microsoft c++ tavsiye ederim. Bu Yama Ile Vb'nin Menuleri Türkçe Olacaktır.

Microsoft Visual Basic 6 Türkçe Yama Kurulumu

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Visual Basic 6.0 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Visual Basic programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Microsoft Visual Studio\VB98 klasörüne kurulacaktır. Eğer siz Microsoft Visual Basic 6.0 programını farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Microsoft Visual Studio\VB98 klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Visual Basic 6.0 türkçe yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Microsoft Visual Basic 6.0 v2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (0)
Yama Boyutu (233 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (3011)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Deepfake Nedir? Sahte Video ve Fotoğraf Nasıl Yapılır.
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...