Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Splinter Cell 2 Pandora Tomorrow [swat]
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Splinter Cell 2 Pandora Tomorrow [swat]                       

Splinter Cell 2 Pandora Tomorrow [swat] Türkçe Yama

Yayın tarihi

28 Mayıs 2007 Pazartesi

Hazırlayan

 WarezOn.TeaM Swat Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Splinter Cell 2: Pandora Tomorrow ön izlenim
 
Sam Fisher karanlıkların içinden sessizce macerasına devam ediyor.
Tom Clancy imzası taşıyan oyunların bir başka havası vardır. Hikaye harika bir şekilde oyuna aktarılır ve bir o kadar da sürükleyici olur. Geçtiğimiz aylarda çıkan Splinter Cell de ismindeki Tom Clancy imzasını başarı ile taşıyordu. Her ne kadar Tom Clancy yazmış olmasa da yapımcılar oyunu geliştirmeye başlamadan önce Tom Clancy’ye danışmışlar ve piyasaya öyle sürmüşlerdi. Böylece neredeyse PlayStation’ın Metal Gear’ına denk gelen bir gizlilik-aksiyon oyunu ortaya çıkmıştı. Ubi Soft oyunun elde ettiği başarıyı gördü, devam oyununu yapmaya karar verdi ve bu anı bekleyen bizler de heyecanlanıp konuyu derinlemesine araştırmaya karar verdik. Ama işlerin çok da düşündüğümüz gibi gelişmediğini, şimdilik Pandora Tomorrow hakkında çok az bilgi sızdırıldığını belirtmeliyim. Bu kısıtlı bilgiler arasından toparlayabileceklerimiz şöyle:

Hikaye tanıdık
Pandora Tomorrow ilk oyun ile aynı konuya sahip. Yine oyunun baş kahramanı Sam Fisher ile NSA’in verdiği görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Tabii ki Pandora Tomorrow ilk oyundan farklı mekanlarda geçecek. Fakat yapımcılar şimdilik oyunun geçeceği yerleri ve tam konusunu açıklamıyor. Fakat ilk oyuna göre daha fazla mekan bulunacağı ve daha detaylı olacaklarını belirtiyorlar.
Yeni oyunla birlikte grafikler de geliştiriliyor. Unreal motoruna sahip olan Splinter Cell gibi, Pandora Tomorrow da aynı motoru kullanıyor. Grafiklerde gözler görülür oranda oynama yapılıyormuş. Yapımcılar, kaplamaların ve modellemelerin geliştirilmesi dışında özellikle ışıklandırma üzerinde çalıştıklarını söylüyorlar. Böylece gizlilik öğesini daha da arttırmayı planlıyorlar. Fakat tüm bu özellik artışı zaten Splinter Cell’de yüksek olan sistem gereksinimini Pandora Tomorrow’da daha da arttıracak.
Splinter Cell, Playstation’un Metal Gear’ı ile yarışabilecek derecede iyi bir aksiyon oyunuydu. Fakat bir yönü ile ondan eksik kalıyordu. Metal Gear her şeyi ile etkileşimli film gibi bir yapıya sahipti. Ubi Soft bu eksiği fark etmiş olacak ki, oyuna daha fazla etkileşim ve ara demo eklemeye karar vermişler. Her ne kadar Metal Gear serisine özenilmiş gibi görünse de oyuncular için sevindirici bir haber. İlk oyunda zaten yeterince vurgulanmış olan gerçekçilik, Pandora Tomorrow ile zirveye çıkacak gibi gözüküyor.
Ekipmanlarda şimdilik herhangi bir değişiklik yapılmamış. Yine Sam Fisher’ın iki adet silahı ve bir sürü teçhizatı bulunuyor. İki tane silah az gelebilir belki, fakat Fisher fazla çatışmaya girmediği için yeterli. Ayrıca F2000 M.A.W.S. çok amaçlı bir silah ve her türlü isteği karşılayacak yeteneğe sahip.
En can alıcı yenilik ise eklenecek multiplayer desteği. Akıllarda sessizlik, gizlilik gerektiren ve yavaş oynanışa sahip bir oyunun multiplayer olarak nasıl oynanacağı şeklinde bir soru oluşabilir. Yapımcılar oyuncuların internet üzerinden online olarak veya seri bağlı bilgisayarlar ile takım halinde oynayabileceklerini belirtiyorlar. Ayrıca yine gizlilik tabanlı deathmatch (önüne geleni öldür) modu da olacakmış. Bu mod oldukça ilginç olacak gibi. Çünkü deathmatch genel olarak hızlı bir şekilde oynanır, fakat gizlilik tabanlı bir mod olması sebebiyle daha yavaş bir yapıya sahip olacakmış. Oyuncular tek kişi olarak ya da takımlar halinde deathmatch modunu oynanabilecekmiş.
Splinter Cell çoğu oyuncuyu kendisine hayran bırakmayı başardı. Şimdi ününü Pandora Tomorrow ile devam ettirmek niyetinde. Zaten bu aralar piyasaya ardı ardına birbirinden iyi bir sürü oyunu çıkartmayı başaran Ubi Soft (her ne kadar oyun yapımından çok dağıtım üzerinde dursa da) bir kez daha oyun severleri mutlu edecek gibi.


Türkçeleştirmenin yetersizliginden şikayet eden oyun severlerin ilgisi üzerine yamayı revision yaptım. yamanın %80'i türkçeleştirildi

Oyununuzu Türkçelestirebilmek için indireceginiz zipli dosyayi açarak .exe uzantılı dosyayı çalıştırmanız gerekiyor. Yama programın varsayılan olarak kurulduğu klasöre açılacaktır.

Rar şifresi: WwW.WarezOn.Org-Swat
Splinter Cell 2 Pandora Tomorrow [swat] Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (2)
Yama Boyutu (311 KB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (2867)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...