ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Arcon 6.5
TRyama.Net Yamalar Grafik Arcon 6.5                                                            

Arcon 6.5 Türkçe Yama

Yayın tarihi

28 Mayıs 2007 Pazartesi

Hazırlayan

 THMD Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

ArCon 6.5+ CAD çizimi yapan bir mimarın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve bütün modern mimarların sahip olması gereken bir programdır. Eşsiz bina çizim özellikleriyle mimarların en büyük yardımcısıdır. İster 2D, ister 3D çizim yapabilme, 2D çizim sırasında 3D ön izleme yapabilme, proje çiziminin bitiminde, walk-through (içinden yürü) özelliğiyle müşteriyi bina içinde sanal olarak gezdirebilme imkanı.

Klasik şekillerden sıkıldıysanız, sıra dışı duvarlar tasarlayabilirsiniz. Kavisli duvarlarınıza pencereler kapılar koyabilirsiniz. Projenize tavan arası odaları ve pencereleri ekleyebilir, çatınızın şeklini, eğimini, kaplama malzemesini, rengini değiştirebilir, iç yada dış merdivenler tasarlayabilir, balkon editörüyle çok özel balkonlar ve tırabzanlar oluşturabilirsiniz.


          Dış arazi şekillerini yükseklik eğim gibi kriterlerle belirleyebilir, evinize baca, kiriş ve kolonlar ekleyebilir, kendi tuğlalarınızı tasarlayabilir, üzerlerine kendinizin yada şirketinizin logosunu koyabilirsiniz. Binlerce hazır 3 boyutlu nesne ve kaplama malzemesi elinizin altında...

          3 boyutlu işleyici sayesinde 2 boyutlu çizdiğiniz, mutfak, banyo, yatak odası ve hatta bahçeyi fotoğraf kalitesinde görüntüleyebilir, kayıt edebilirsiniz. 2 boyutlu veya 3 boyutlu, hangisinde çiziyorsanız, öteki boyut otomatik olarak güncellenir. Örneğin 3 boyutlu çizerken, katalogtan seçerek mutfağa koyduğunuz bir dolap yada masa anında 2 boyutlu çiziminize eklenir. Aynı şekilde kaldırırsanız, 2 boyutludan silinir.

          Hem 2 hem de 3 boyutlu çizimde anında kesit görüntüsü alabilir, çiziminize bir çok bmp, jpeg ve gif formatındaki resimleri ekleyebilir, o2c modülü ile nesneleri hem dikey hem yatay hem de çapraz olarak 360 derece döndürebilir, bu nesneleri, Work, Excel, Powerpoint gibi programlardaki raporlara, sunumlara ve bir HTML sayfasina ihraç edebilirsiniz.

          DXF, DWG, HPG, PLT, formatındaki hazır dosyaları Arcon'a taşıyabilirsiniz. Proje asistanıyla 15-20 saniyede genel hatlarıyla bir ev tasarlayabilirsiniz.


Yamanın Kurulumu:

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Arcon 6.5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Arcon 6.5+ programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:\ArCon\Programm" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı programı kurduğunuz dizindeki orjinal "ArCon.exe" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

 
Arcon 6.5 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (5)
Yama Boyutu (1.36 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (8963)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...