Kalfalık Soruları, Ustalık soruları, Usta Öğreticilik Soruları, Ders Dokümanları, sunular, modüller, üniteler, Lise seviyesi tüm okulların ders sınav sorular, online testler, meslek tanıtım rekhberi vb.

ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer PES 2009
Crysis 3
Pro Evolution Soccer (PES) 6
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]


Ekle:  Çıkar:

Call of Duty 2
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Call of Duty 2                                                

Call of Duty 2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

28 Nisan 2007 Cumartesi

Hazırlayan

 Mesut Korkmaz Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

call of duty 2, sıradan askerlerin efsanevi ds2 çatışmalarında gördüklerini, savaşın tüm koasu ve yoğunluğu içinde sinematik bir şekilde yeniden tanımlıyor. 2003 yılının 80’den fazla yılın oyunu ödülünü kazanmış call of duty oyununun devamı olan call of duty 2, daha geniş, daha güçlü ve daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi savaşları, cod 2 motorunun göz alıcı görselleri sayesinde sunuyor.
özellikler
İki yeni multiplayer haritası!
dünyanın 1 numaralı ds2 oyunu tasarım takımı tamamen yeni ve etkileyici bir deneyimle geri dönüyor: infinity ward, ödül sahibi call of duty’nin yapımcıları. cod2 motoru, emsalsiz yapay zeka ve seçime dayalı oyun tasarımı ve tamamen yeni, eşi görülmemiş yeniliklerle bezeli, göz alıcı gerçeklikte grafiklerle desteklenen kesintisiz oynanış. çok güzel hazırlanmış kor, yağmur, sis ve duman efektleri, dinamik ışıklandırma ve gölgelerle birleşerek, bugüne kadar yapılmış en iyi ds2 shooterını ortaya çıkarırmış.
yüzleşecek yeni düşmanlar ve yeni anlaşmazlıklar: call of duty 2, daha büyük savaşlar, daha fazla tank, asker ve patlamaları ekrana daha büyük bir perspektiften ve avrupa sahnesinden daha geniş bir alanda sunuyor. “the desert fox” ile kuzey afrika’nın kavurucu kumları üzerinde uçarken, bir yandanda tanklarla çölde çarpışmaya devam edin. roket destekli kavrama kancalarını kullanan army ranger ekibinizi kullanarak pointe du hoc tepelerini ele geçirin ve acımasız alman karşı saldırılarına karşı koruyun; savaşın parçaladığı rusya’da bir tank avcısı olarak görev yapın. ekibinize daha önce olmadığı kadar çok güvenin: etrafınız, çevrede olan bitenden haberdar ve değişen durumlarda sizi tamamen yeni savaş konuşma sistemini kullanarak uyaran bir çok müttefik askerle çevrili. düşman ateşini üzerlerine çekerler, sizi korumaya çalışırlar, siperleri ve hareketli tankları kendilerini korumak için kullanırlar ve sizi gelen düşman askerleriyle ateşlerine karşı uyarırlar. seçim bazlı oyun şekli: görevleri kendinize uyacak şekilde oynayın. İlk önce keskin nişancı mı yoksa tank kumandanı mı olmak istiyorsunuz? seçim sizin. açık sonlu savaş alanları, taktiklerinizi belirlemenize ve görevleri ne şekilde sonuçlandıracağınıza karar vermenize imkan tanır.
Call of Duty 2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...
Etiketler
Call Of Duty 2 tr yama , Call Of Duty 2 tryama , Call Of Duty 2 türkçe , Call Of Duty tryama , Call Of Duty türkçe yama , COD tr yama , COD türkçe , COD türkçe yama , Call Of Duty tr yama, COD tryama,Yorumlar (14)
Yama Boyutu (1.1 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (46402)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...