ZD Soft Screen Recorder v11.2.1.0
WinReducerEX100 2.1.4.0
XiaoMiTool 0.5.2
OnlineTV14+15 Anytime Edition
ScreenGif 2019
Macrorit Disk Partition Expert v5.3.7
FxSound Enhancer v13
SARDU MultiBoot creator 3.2.1
Lanmisoft Font Explorer L.M 6
NIUBI Partition Resizer 7

GTA San Andreas [Full TR Yama v4.50]
FM 2010
PES 2010
Football Manager 2011 [FM 2011]
PES 2011
Pro Evolution Soccer (PES) 6
Pro Evolution Soccer PES 2009
PES 2012
NFS Most Wanted [% 100 Save]
Crysis 3


Ekle:  Çıkar:

Hidden & Dangerous 2
TRyama.Net Yamalar Oyun Yamaları Hidden & Dangerous 2                                          

Hidden & Dangerous 2 Türkçe Yama

Yayın tarihi

26 Nisan 2007 Perşembe

Hazırlayan

 Swat Yamayı Paylaş
 

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Son zamanlarda nedendir bilinmez, İngilizi olsun Amerikalısı olsun, bir İkinci Dünya Savaşı oyunu furyasıdır gidiyor. Yani programcılar biliyor mu bilinmez ama bu oyunları oynayan kuşaklar, kendi ülkelerindeki şehirlerin yerlerinden önce Almanca el bombası demeyi öğreniyor. Bu bazıları için bir sorun. Oysa ki biz bir lisan bir insan, düşüncesiyle hareket ediyoruz. El bombası gibi günlük hayatta pek de sık karşılaşmadığımız bir kelime bile olsa öğrenmek gerekir. “Şu el bombasını uzatır mısınız?” ya da “Babamın el bombası var” gibi cümleler ilk bakışta kulağımızı tırmalayabilir. Ancak genç kuşak Almancayı filmlerden öğrense daha mı iyi olur?

İngilizlerin becerdikleri bir tane şey varsa o da savaşmaktır. Tarih boyunca bir ada devleti olmalarından dolayı pek az savaştan mağlubiyetle ayrılmışlardır. Ancak az kalsın İkinci Dünya Savaşı bu az örneğin arasına girecekti. Savaşı tersine döndüren ise Almanların izlediği yanlış stratejiler, İngilizlerin SAS komandoları ve Amerika’nın gönderdiği bütün Avrupa’daki donanmadan daha büyük bir yardım kuvvetiydi.

Almanların peşinde

Konuyu zerre kadar dağıtmadan ayaklarımızı yere basalım. Şimdi arkadaşlar, oyunumuzun adı Hidden & Dangerous 2. Yaptığım naçizane girişten ve adından da anlaşılabileceği gibi bu oyun İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor. İngiliz kraliyetine bağlı özel birimi SAS’a bağlı askerleri canlandırarak düşman hatlarının arkasına yerleşiyoruz ve bize verilen gizli ve çok tehlikeli görevleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ve bunları yaparken dünyanın Alman olan her türlü bölgesine ayak basıyoruz. Nerede Alman, orada biz.

Şimdi kısaca oyunun tarzından bahsedelim. Oyun bir bakıma Freedom Fighters’a benziyor. Yani siz ve bir takımınız var ve çeşitli görevleri adamlarınızın becerisiyle halletmeniz gerekiyor. Ancak sözü geçen oyundan farklı olarak yanınızdaki adamların belirli silahları yok. Ayrıca sizin belli bir adamınız da yok. Yani bölüm içinde istediğiniz zaman bir sonraki adama geçebiliyorsunuz ki bu gerçekten çok eğlenceli. Görevler kendi içinde tutarlı ve her türlü heyecanı içeriyor. En fazla dört kişilik ekiplerinizle insanlığın unuttuğu bir yere inerek bir Alman üssüne sızmak ya da çölün ortasında Alman tanklarının arasından sızmak sizi bilgisayarın başına bağlıyor.

Oyunda tüm menüler türkçeleştirildi. Oyun içi tüm görevler türkçeleştirildi. Tüm Rütbeler Türkçeleştirildi. Silahlar Türkçeye Uyarlandi. (örnek: german fight knife: alman dövüs bıcagı) loading ekranindaki yazilar yerine warezonun reklamı yerleştirildi. asker bilgi seviyelerinin adlari türkçelestirildi. multiplayer türkçeleştirilmedi. Tüm Komutlar Türkçeleştirildi. (örnek: beni izle. siper al. koruma atesi aç. yerin kal) 

Şifre:  www.WarezON.Org-Swat

 
Hidden & Dangerous 2 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınİçerik Yükleniyor...

İlgili Başlıklar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...

Yorumlar Yükleniyor...

Yorumlar Yükleniyor. Lütfen Bekleyin...


Yorumlar (1)
Yama Boyutu (3 MB)
 
Yamayı indir
İndirilme Sayısı (4052)

Üye Adı:
Şifre:   Son Eklenen Yazılar
Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Gümrük Vergisi. Ötv, Kdv
Whatsapp'a Yeni Özellikler Geliyor, Bu Özellikler Nasıl Kullanılır.
Yeni Chrome'a İnternet Download Manager Uzantısı Eklemek 2018
Whatsapp İle Para Nasıl Gönderilir?
Alt Üst Soy Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?
Facebook'u Silme Akımı Başladı!
Oneplus 6'nın İddalı Özellikleri
Tüm Liste ...   

    Popüler Yazılar
Football Manager 2010 - Fm 2010
Rapidshare Sitesinden Nasıl Dosya İndirilir?
Jdownloader
Pro Evolution Soccer 2011
Fm 2011
Fifa Manager 2010
Adobe Photoshop Cs5
Tüm Liste ...